Poniżej znajduje się zbiór często zadawanych pytań wraz z odpowiedziami na nie.
Zapoznaj się z informacjami na tej stronie przed skorzystaniem z formularza do kontaktu.


W serwisie dostępne są dwa typy odpłatnego promowania ogłoszeń:
  • na stronie głównej (w dolnej części, pod kartką z przedmiotami i mapą).
  • Jeżeli ogłoszeń promowanych w bazie jest więcej niż dostępnego miejsca na stronie głównej to system wylosuje ogłoszenia do wyświetlenia z puli ogłoszeń promowanych na stronie głównej.
  • na stronie wyników wyszukiwania dla określonego przedmiotu (pojawiają się w pierwszej kolejności).
Stawki za poszczególny typ promowania zostały zamieszczone na stronie wystawiania ogłoszenia.
 
  1. Zaloguj się do Serwisu (tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wystawiać ogłoszenia).
  2. Przejdź do strony "Dodaj ogłoszenie".
  3. Wypełnij przynajmniej wymagane pola w formularzu.
  4. Wybierz sposób płatności, tj. z którego kona pobrana zostanie opłąta: z konta punktowego (na starcie dostajesz 50pkt) i/lub konta złotówkowego. Jeżeli nie doładowywałeś jeszcze konta złotówkami, to nie zaznaczaj promowania ogłoszenia.
  5. Po wypełnieniu wszystkich pól system przekieruje Cię na stronę, prezentującą wprowadzone dane, zawsze możesz wrócić i poprawić wprowadzone dane. Przejście "dalej" spowoduje wystawienie ogłoszenia.
 
Użytkownicy poszukujący korepetytora nie płacą za dostęp do ofert jak i nie płacą za kontakt z korepetytorem. Natomiast korepetytor musi uiścić opłatę za wystawienie ogłoszenia, może zapłacić punktami lub złotówkami. Każdy nowy użytkownik otrzymuje 50punktów na start, którymi opłacać będzie koszty wystawiania ogłoszeń.
 
Zasobami konta punktowego możesz opłacać wyłącznie wystawienie ogłoszenia, natomiast zasobami konta złotówkowego możesz opłacać wystawienie ogłoszenia jak również płacić za jego promowanie.
 
Wybór dzielnicy jedynie wskazuje lokalizacje macierzystą korepetytora. Nie oznacza to, iż tylko w tej dzielnicy udziela korepetycji. Zatem nauczyciel, który udziela korepetycji na terenie całego miasta powinien ustawić wartość pola "Miejsce korepetycji" na "Dowolne".
 
Konto punktowe może być doładowane wyłącznie przez administratora. Punkty można zdobywać w organizowanych promocjach.
 
Nie, to nie jest wymagane. Jeżeli jednak korepetytor uszczegółowi swoją lokalizację o ulicę oraz numer lokalu to w jego ogoszeniu pojawi się dodatkowo mapa google, na której ta lokalizacja będzie zaznaczona.
 
Nie, jest dobrowolne. Użytkownik zalogowany ma możliwość zamiszczenia ogłoszeń (opcja dla korepetytorów) oraz dodawania ogłsozeń do listy ulubionych, wystawiania opinii swoim korepetytorom.
 
Zdjęcia najlepiej zamieszczać w rozdzielczości 210x210 pikseli (kształt kwadratu).
 
Nic straconego! Skorzystaj z funkcji "nowe hasło", link znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Na podany adres e-mail zostanie przesłany link do strony, na której możliwa będzie zmiana hasła.
 

Ostatnio dodane ogłoszenia korepetycji:
Najbardziej aktywni korepetytorzy:

Aktualności
13.10.2012 r.
Kolor Wizytówki
Właśnie oddaliśmy do Waszej dyspozycji nową funkcjonalność - zmiana koloru Wizytówki. Kolor wizytówki możesz zmienić w zakładce opcje. Zachęcamy do korzystania i personalizowania swoich Wizytówek!
29.09.2012 r.
Zmiana Regulaminu!
Właśnie opulikowaliśmy nową wersje regulaminu. Zmiany dotyczą usuwania konta w Serwisie oraz wdrożenia serwisu ogólnopolskieg. Teraz konto można usunąć z poziomu profilu użytkownika a wszystkie ogłoszenia zamieszczone w Warszawskim Banku Korepetycji będą automatycznie publikowane na stronach Bank-Korepetycji.pl.
03.09.2011 r.
Zmiana Regulaminu!
W związku z wprowadzeniem nowej funkcjonalności dodaliśmy stosowane punkty do regulaminu. Prosimy o zapoznanie się.
Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun

Na skróty do ogłoszeń korepetycji z przedmiotów:
Na skróty do ogłoszeń korepetycji z danej dzielnicy Warszawy:
     

Copyright © 2009-2012 korepetycje.warszawa.pl
wykonanie stronki.net