Witamy serdecznie na stronach Warszawskiego Banku Korepetycji !!

Jeżeli już jesteś na tej stronie, tzn. że szukasz osoby udzielającej korepetycji z interesującego Ciebie przedmiotu lub jesteś korepetytorem i chciałbyś zamieścić u nas swoje ogłoszenie. Super – dobrze trafiłeś !
Serwis www.korepetycje.warszawa.pl jest stworzony z myślą o mieszkańcach Warszawy. Ma ułatwić Wam znalezienie korepetytora, najlepiej takiego mieszkającego najbliżej Was, tj. w tej samej dzielnicy. Każdy z nas jest w czymś dobry – większość studentów, czy uczniów szkoły średniej będzie w stanie udzielić pomocy np. z matematyki koledze z pierwszych klas szkoły podstawowej. Więc dlaczego tego nie robić? Teraz będzie to łatwe jak nigdy dotąd! 

Dlaczego warto się zarejestrować? Gdyż tylko zarejestrowani użytkownicy mają możliwość:

- dodawania ogłoszeń,
- promowania swoich ogłoszenia,
- wystawiania/otrzymywania opinii,
- dodawania ogłoszeń do ulubionych,
- oraz wiele, wiele innych.

Obecnie, każdy nowy użytkownik Serwisu otrzymuje 50 punktów na start !! Nie zwlekaj zarejestruj się już teraz !

Znajdź swojego korepetytora, może mieszkającego już w bloku obok, w tym celu przejdź na stronę główną i:
  1. Zaznacz przedmiot (z charakterystycznych ikon lub listy pozostałych przedmiotów ).
  2. Wybierz dzielnicę z mapy, w której chcesz pobierać korepetycji (ten krok nie jest wymagany).
  3. Kliknij dalej – po pawiej stronie, pod mapą Warszawy.
Znajdziesz się na stronie wyników. Serwis uwzględniając Twoją lokalizację (dzielnicę wybraną na mapie Warszawy) umiejętnie zaprezentuje aktywne ogłoszenia. 
Dlatego też, warto zaznaczać lokalizację na mapie, ponieważ opcja ta nie zawęzi wyników wyszukiwania a jedynie wpłynie na prezentację ogłoszeń na stronie wyników.
Pomóż nam udoskonalić Serwis. Jeżeli znajdziesz błąd lub jakąkolwiek dysfunkcję Serwisu to zgłoś nam problem poprzez formularz kontaktowy. Każdy zarejestrowany użytkownik, który zgłosi występowanie danego problemu po raz pierwszy, zostanie wynagrodzony - jego konto zostanie doładowane 10 punktami.

Nieustanie rozwijamy naszą działalność. Stworzyliśmy Wrocławski Bank Korepetycji jako pierwszy, później udało nam się nabyć ciekawą domenę korepetycje.poznan.pl na bazie której powstał Poznański Bank Korepetycji. Po kolejnych miesiącach zakupiliśmy domenę korepetycje.warszawa.pl na potrzeby Warszawskiego Banku Korepetycji. W trzecim kwartale 2012 roku nabyliśmy kolejne dwa adresy. Jeden z zamiarem stworzonia kolejnego lokalnego banku korepetycji dla mieszkańców Krakowa (korepetycje.krakow.pl)  a drug z zamiarem stworzenia ogólnopolskiego BANKU KOREPETYCJI!! Oba serwisy już oddaliśmy do Waszej dyspozycji. Ale to nie wszystko jeszcze!

Wasz rozwój, to nasz nadrzędny cel - takie motto towarzyszy nam na każdym etapie zakładania nowych serwisów oraz tworzenia nowych funkcjonalności. Wiemy, w którą stronę chcemy rozwijać nasze Banki Korepetycji. Kolejny rok to kolejne wyzwania, do 2013 roku oddamy do Państwa dyspozycji ulepszony portal, który ma pomóc Wam nie tylko pobierać i udzielać korepetycje, ale również zdobywać wiedzę, dzielić się nią i doskonalić własne umiejętności.

Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :)
Miłego korzystania z Serwisu !!


Ostatnio dodane ogłoszenia korepetycji:
Najbardziej aktywni korepetytorzy:

Aktualności
13.10.2012 r.
Kolor Wizytówki
Właśnie oddaliśmy do Waszej dyspozycji nową funkcjonalność - zmiana koloru Wizytówki. Kolor wizytówki możesz zmienić w zakładce opcje. Zachęcamy do korzystania i personalizowania swoich Wizytówek!
29.09.2012 r.
Zmiana Regulaminu!
Właśnie opulikowaliśmy nową wersje regulaminu. Zmiany dotyczą usuwania konta w Serwisie oraz wdrożenia serwisu ogólnopolskieg. Teraz konto można usunąć z poziomu profilu użytkownika a wszystkie ogłoszenia zamieszczone w Warszawskim Banku Korepetycji będą automatycznie publikowane na stronach Bank-Korepetycji.pl.
03.09.2011 r.
Zmiana Regulaminu!
W związku z wprowadzeniem nowej funkcjonalności dodaliśmy stosowane punkty do regulaminu. Prosimy o zapoznanie się.
Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun Sun

Na skróty do ogłoszeń korepetycji z przedmiotów:
Na skróty do ogłoszeń korepetycji z danej dzielnicy Warszawy:
     

Copyright © 2009-2012 korepetycje.warszawa.pl
wykonanie stronki.net